Оголошення на 5 неділю Великого Посту:

З понеділка від 8:00 до 10:00 та від 16:00 до 18:00 храм буде відчинений. Впродовж цього часу можна скористатись таїнством Сповіді.

У цьому тижні маємо дні духовної віднови.

У першу п’ятницю місяця (3.04.) об 11:30 на парафіяльній сторінці буде онлайн-трансляція Хресної Дороги.

О 12:00 транслюватиметься Свята Меса з нашого храму. 

У наступну неділю святкуватимемо Вербну Неділю.

О 12:00 відбудеться Свята Меса, яку можна буде пережити через онлайн-трансляцію на парафіяльній сторінці. Літургія тільки через трансляцію, без освячення верби. Ті, котрі беруть участь у Святій Месі через трансляцію, можуть приймати Святе Причастя духовно. Трансляція відбувається також з інших храмів та каплиць України, про них можна дізнатися з інтернету.

Просимо Вас про дотримання правил карантину. Під час Адорації у храмі може знаходитись лише 10 осіб.

Кодекс Канонічного права (кан. 960-961) чітко вказує, що якщо фізична присутність пенітента неможлива, використовуються інші способи примирення, а не сповідь. Кожного разу, коли є серйозна причина і немає можливості висповідатися, то вірні можуть збудити акт досконалого жалю, що включає в себе намір якнайшвидше висповідатися». Катехизм Католицької Церкви в № 1452 пояснює, що «жаль за гріхи, що випливає з любові до Бога, називається досконалим жалем або жалем з любові. Такий жаль прощає повсякденні (легкі) гріхи. Він також приносить прощення смертних гріхів, якщо містить в собі тверде рішення приступити до Сповіді, коли це буде можливим.

На підставі розпорядження нашого єпископа сповідь хворих в нашій парафії та на селах буде відбуватися після закінчення карантину. Лише в надзвичайних ситуаціях священик може прийти з послугою до важко хворих. 

Щонеділі, у період карантину, о 9:30 загальноукраїнський суспільний телеканал “UA: Перший” транслюватиме Святу Месу з конкатедрального храму св. Олександра в Києві. Дякую! ПРОСИМО ЦЕ ПЕРЕДАТИ УСІМ ПАРАФІЯНАМ, ОСОБЛИВО ПЕНСІОНЕРАМ, КОТРІ НЕ МАЮТЬ ЗАСОБІВ ЕЛЕКТРОННОГО ЗВ’ЯЗКУ!

Пригадуємо всім парафіянам, що наш єпископ уділив звільнення для всіх вірних від обов’язкової участі в недільній та святковій Святій Месі, а це означає, що ті котрі не беруть участі у Месі в неділю не мають важкого гріха.

Старших осіб та дітей просимо залишатись вдома, духовно єднаючись у молитві.

Сердечно дякуємо всім добродіям нашої парафії та монастиря. Молимось та переживаємо цей час посту та карантину разом з вами. Нехай добрий Бог вам винагородить стократно та благословить.

Важливе оголошення!

Оголошення на час карантину
з прииводу епідемії коронавірусу COVID-19
в парафії Воздвиження св. Хреста м. Шепетівка

З огляду на запровадження карантину в нашій державі та рекомендації єпископату РКЦ України, в парафії Воздвиження св. Хреста в м. Шепетівка, відміняються усі публічні святі Меси та богослужіння до 03. 04. 2020 р. Натомість Меси надалі будуть щоденно звершуватись без участі вірних!

Всі вірні мають звільнення від єпископа ординарія з обов’язку брати участь у публічній недільній Службі Божій. Єпископи заохочують брати участь в Літургії за допомогою телеканалу EWTN та Радіо Марія, приймаючи в такий спосіб духовне Святе Причастя.

Усі прийняті інтенції Св. Меси будуть звершуватися згідно визначених дат, без участі вірних.

Великопостні реколекції в нашій парафії відміняються.

Усі катехизи та парафіяльні зустрічі відміняються.

Таїнства Сповіді та св. Причастя уділятимуться лише особам важко хворим або перебуваючим у небезпеці смерті.

У випадку похорону, звершуватиметься лише похоронний обряд за участю не більше 10 осіб.

Прохання поставитись з великою відповідальністю до вказівок Міністерства охорони здоров’я України.

Заохочуємо усіх парафіян молитися по домівках Хресну Дорогу, розарій, інші молитви та читати св. Писання.

Пам’ятаймо у своїх молитвах про жертв коронавірусу, та подолання цієї епідемії.

Нехай цей час карантину буде для усіх нас часом духовних реколекцій та перебування з Ісусом на пустелі.

Єднаємось з вами в молитві. Бережіть себе та інших!

В усіх нагальних справах, звертайтесь за тел. 0675686167

Прохання передати цю інформацію іншим, особливо тим, хто не має інтернету!!!

Мир та добро!

Настоятель парафії о. Бернард

ЗВЕРНЕННЯ ЄПИСКОПІВ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ З ПРИВОДУ СИТУАЦІЇ НАВКОЛО ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

Від мору, голоду, вогню і війни врятуй нас, Господи.

Словами цієї благальної молитви Церква з упованням звертається до Господа, щоб захистив нас від катаклізмів, голоду, пожеж, воєн, а також від мору – тобто від масового заразного захворювання. Саме цим словом християни описували різного роду епідемії середньовіччя. В ситуації небезпеки епідемії коронавіруса (COVID-19) заохочуємо і ми взивати до Того, хто є Подателем Життя. Нехай наші очі і серця будуть скеровані вгору, звідки прийде наша допомогаадже допомога наша від Господа, котрий створив небо і землю (пор. Пс 121).

         У зв’язку з можливим введенням загального карантину на усій території України, прагнемо Вас повідомити і заохотити до наступних кроків:

 1. Молитва до Господа. Нехай Молитва про припинення поширення епідемії коронавіруса та згадані вище Суплікації лунають у наших храмах після кінцевого благословіння кожної Святої Меси. У наших особистих та спільних молитвах пам’ятаймо перед усім про хворих і про медичних працівників, які борються з цією хворобою.
 • Небезпека смерті змушує кожну людину задуматися над власним життям. Нехай цей період стане для нас іспитом совісті та нагодою до покути, зокрема у Таїнстві Примирення на Покаяння (священників просимо подбати про додаткові заходи безпеки в часі сповіді).
 • Під час ймовірного спалаху епідемії нехай не забракне нам Хліба Життя – Євхаристії. Для того, щоб обмежити можливість захворювання і одночасно не відмовлятися від участі в Євхаристії постановляємо:
 • При потребі збільшити кількість Святих Мес, щоб на кожній з них перебувала менша кількість людей.
 • Опорожнити кропильниці зі свяченою водою в храмах.
 • Віряни нехай намагаються зберігати безпечну дистанцію між собою.
 • В період тривання карантину «знак миру» передаватимемо взаємним поклоном або кивком голови без рукостискання.
 • Потрібно забезпечити захист найбільш вразливим категоріям вірних (діти та люди старшого віку, а також хворі). Таких осіб на період карантину заохочуємо залишатися вдома, молитися і єднатися з Літургією Церкви при допомозі Радіо Марія та телебачення Віковічного Слова (EWTN), духовно приймаючи Святе Причастя. 
 • Абсолютно недопустимо, щоб хвора людина на власний ризик і ризик інших приходила на богослужінняТаким особами потрібно забезпечити можливість прийняття Святих Тайн в дома, дотримуючись правил безпеки та запобігання імовірному зараженню.
 • У цей період заохочуємо нас самих і наших священників з більшою вразливістю служити хворим, вдивляючись у героїзм таких святих як св. Карл Боромео чи св. Алоїз Ґонзаґа.
 • Не піддаваймося паніці і слідкуймо за відповідними розпорядженнями Міністерства охорони здоров’я та інших державних компетентних відомств. Пам’ятаймо слова з Книги Сираха:Вшановуй належно потрібного тобі лікаря, бо й він існує з Господньої установи (Мудрість Сираха 38,1).

У Книзі Вихід читаємо такі слова:

Коли ти пильно слухатимешся голосу Господа, Бога твого, і чинитимеш те, що Йому довподоби, і вважатимеш на Його накази, і дотримуватимешся всіх Його установ, ані одної з тих недуг, що я навів був на Єгипет, не наведу на тебе: я бо Господь, твій цілитель (Вих 15,26).

Нехай милосердний Господь об’явить себе як наш Цілитель, а ми ще більше навернімося до Нього!

N. 6/2020

Єпископи Римсько-Католицької Церкви в Україні

Додаток

МОЛИТВА ПРО ПРИПИНЕННЯ
ПОШИРЕННЯ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСА


Отче наш, сповнені довіри, просимо Тебе, / щоб коронавірус не завдавав більше шкоди / і щоб епідемію можна було якнайшвидше опанувати. / Просимо Тебе про повернення здоров’я хворим /і мир тим місцям, куди коронавірус дійшов. / Прийми тих, хто помер від цієї хвороби, / потіш їхні сім’ї. / Підтримуй та захищай медичний персонал, який бореться з вірусом, / надихай та благословляй тих, хто намагається контролювати ситуацію. / Господи Ісусе, лікарю наших душ і тіл, / ми відчуваємо себе безпорадними перед цією глобальною загрозою, / але довіряємо Тобі, / даруй нам мир і здоров’я. / Мати Божа, бережи нас і опікуйся нами,/ веди нас у любові до Твого Сина, Ісуса. / Амінь.

Святий Севастіане, молись за нас!

Свята Франциско Римська, молись за нас!

Святий Роху, молись за нас!

Свята Розаліє, молись за нас!

Святий Карле Борромею, молись за нас!

Святий Євгене де Мазенод, молись за нас!

Суплікація

Святий Боже, Святий кріпкий, Святий безсмертний, помилуй нас.

Від мору, голоду, вогню і війни, врятуй нас, Господи.

Від наглої та несподіваної смерті, вбережи нас, Господи.

Ми, грішні, Тебе, Бога, просимо: вислухай нас, Господи.