ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІДПУСТ ВОЗДВИЖЕННЯ СВЯТОГО ХРЕСТА

Чотирнадцятого вересня наша парафія переживала відпуст з нагоди храмового свята Воздвиження Святого Хреста. Це було прекрасне сонячне свято, адже окрім чудової погоди, яку подарував нам Бог, ще завітали до нас священики та вірні з сусідніх парафій.

Перед Євхаристією було виставлення Пресвятих Дарів, де всі разом мали змогу заглибитися в молитві перед живим Богом, укритим в білій Гостії.

Службу Божу очолив отець Натанаїл  настоятель з Баранівки , котрий виголосив до всіх проповідь, а також були присутні отці з Полонного та Понінки. 

 

Дуже дякуємо за спільно пережиту Мессу, за слова, які були скеровані до нас, за те, що знайшли час і завітали до нас! А також за щирі посмішки, які робили наше свято ще яскравішим.

 

Після Святої Меси ми мали невеличкий солодкий стіл, за яким могли поспілкуватись. Хоч дуже хотілось, щоб цей день не закінчувався, але всьому свій час. І тому з гарним настроєм і з багажем приємних вражень і емоцій усі вирушили до своїх домівок. Дякуємо сердечно усім, хто єднався з нами у молитві. Хай Матір Божа береже вас, а Господь благословляє на многії літа!

Чотирнадцяте вересня
Для нас дата не проста
То свято Воздвиження
Господнього Хреста.
Подякувати Богові прагнем
За храм наш, за служителів його
За те що ціною Пресвятих ран
Відкупив нас кров’ю Сина Єдиного.
За те, що любов твоя, Боже
Завжди оточує нас
Адже саме вона зцілити може
В найважчий час.
Дякуємо за те, що завжди чекаєш нашого приходу
Не важливо чи в теплу, чи в холодну погоду
В місці, де є наш другий дім
На вулиці Пліщинській сто п’ятдесят один!

Залишити відповідь