Парафіяльні оголошення

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

23 червня  2019 р.

УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТИХ ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА

 

Розклад Служб Божих

24 червня понеділок

Урочистість народження

св. Йоана Хрестителя

8:30 – Євхаристія
25 червня вівторок 8:30 – Євхаристія
26 червня – середа 18:00 – Євхаристія
27 червня –  четвер 8:30 – Євхаристія
28 червня –  п’ятниця

УРОЧИСТІТЬ

ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА

18:00 – Євхаристія
29 червня –  субота

УРОЧИСТІСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ

ПЕТРА І ПАВЛА

10:00 – Євхаристія, Адорація та процесія

ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІДПУСТ

30 червня

XIII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

8:30 Адорація 9:00 – Євхаристія

11:00 Адорація 11:30 – Євхаристія

17:00  – Євхаристія

 

  • 26 червня – Урочистість святого Зигмунта Гораздовського – парафіяльний відпуст у Городнявці о 18:00 год. котру очолить о. Олівер.
  • 28 червня закінчується третій заїзд на літній християнський табір (Оазу). Щира подяка всім тим, хто активно допомагав у всілякий спосіб для проведення оази.
  • 29 червня – Урочистість святих Петра і Павла – Парафіяльний Відпуст, головна урочистість о 10:00 год. котру звершить о. Бенедикт.
  • 4 липня вирушає Вело-паломництво до Летичівського Санктуарію, котре організовує Франц Морозов. Головне свято – Відпуст у Летичеві відбудеться 6 липня у суботу. Просимо записуватися на вело-паломництво в сакристії.
  • 17 липня від нашої парафії вирушає францисканське паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів. Наша парафія приймає всіх паломників на нічліг з 16 на 17 липня. Велике прохання, записатися в сакристії, хто міг би прийняти паломників на нічліг. Прохання також дати вечерю та сніданок. Також наша парафія в середу 17 липня для усіх паломників, котрі вирушать з Шепетівки до Полонного дає повний обід. Прохання щоб скласти добровільну пожертву на паломництво до скарбонки. Для кращої організації паломництва просимо осіб, котрі прагнуть взяти в ньому участь записуватися в сакристії ще до початку паломництва.
  • Ікона Св. Родини перебуває в сім’ях в районі відділу благоустрію міста та школи номер 3 і далі вулицею Небесної Сотні. Хто ще проживає в цьому районі і бажає прийняти ікону, прохання записуватися в сакристії.
  • Передшлюбна заповідь: Гуль Сергій син Віктора та Ольги з м. Волочиськ та Євич Мирослава дочка Олександра та Данни з м. Шепетівка.
  • Прибирання храму: Подяка: Оксенчук О., Цибульська, Ковальчук

Прохання до наступних: Березенська, Дубовські, Бабійчук Б.