ГРУПА СВЯТОГО ЙОСИПА ВІДВІДУЄ ЛУЦЬК

       Дякуючи Божому задуму та зусиллям сестри Антоніни ми, члени групи Святого Йосипа, 7 жовтня 2017 року відвідали Луцький Кафедральний костел Петра і Павла. Разом з парафіянами міста помолились Розарій, були присутніми на Літургії. Після її закінчення отець Роман Власюк, який служить в парафії лише третій рік, дуже змістовно розповів нам історію будівлі, про всі ікони та скульптури костелу. Це було дуже цікаво.  Пізніше ми вирушили на екскурсію по місту. Скільки ж гарного ми побачили! Дізнались про храми, монастирі, семінарії міста минулих років та діючих сьогодні, а також отець Роман розповів нам про культурні центри міста, показав найкращі куточки Луцька. Після того як повернулися з екскурсії до костелу, сестрички котрі там служать нагодували нас смачним обідом.

    Маючи 4 години вільного часу ми відвідали Луцьку фортецю, залучились до старовини. Сестра Антоніна організувала відвідини Луцького музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Спектакль «Дитина в дарунок» дуже нам сподобався. Втомлені але щасливі, зміцнені духовно, збагачені культурно ми повернулися додому.

Дякуємо Богові за свято, Матінці Божій за супровід, а також сестрі Антоніні, отцю Роману Власюку, сестричкам котрі служать при костелі, за увагу і любов, яку вони виявили до нас в цій поїздці. Світлини, які ми зробили в той день, нагадуватимуть нам про неї дуже-дуже довго.

Людмила Швець

Залишити відповідь