Оголошення на 5 неділю Великого Посту:

З понеділка від 8:00 до 10:00 та від 16:00 до 18:00 храм буде відчинений. Впродовж цього часу можна скористатись таїнством Сповіді.

У цьому тижні маємо дні духовної віднови.

У першу п’ятницю місяця (3.04.) об 11:30 на парафіяльній сторінці буде онлайн-трансляція Хресної Дороги.

О 12:00 транслюватиметься Свята Меса з нашого храму. 

У наступну неділю святкуватимемо Вербну Неділю.

О 12:00 відбудеться Свята Меса, яку можна буде пережити через онлайн-трансляцію на парафіяльній сторінці. Літургія тільки через трансляцію, без освячення верби. Ті, котрі беруть участь у Святій Месі через трансляцію, можуть приймати Святе Причастя духовно. Трансляція відбувається також з інших храмів та каплиць України, про них можна дізнатися з інтернету.

Просимо Вас про дотримання правил карантину. Під час Адорації у храмі може знаходитись лише 10 осіб.

Кодекс Канонічного права (кан. 960-961) чітко вказує, що якщо фізична присутність пенітента неможлива, використовуються інші способи примирення, а не сповідь. Кожного разу, коли є серйозна причина і немає можливості висповідатися, то вірні можуть збудити акт досконалого жалю, що включає в себе намір якнайшвидше висповідатися». Катехизм Католицької Церкви в № 1452 пояснює, що «жаль за гріхи, що випливає з любові до Бога, називається досконалим жалем або жалем з любові. Такий жаль прощає повсякденні (легкі) гріхи. Він також приносить прощення смертних гріхів, якщо містить в собі тверде рішення приступити до Сповіді, коли це буде можливим.

На підставі розпорядження нашого єпископа сповідь хворих в нашій парафії та на селах буде відбуватися після закінчення карантину. Лише в надзвичайних ситуаціях священик може прийти з послугою до важко хворих. 

Щонеділі, у період карантину, о 9:30 загальноукраїнський суспільний телеканал “UA: Перший” транслюватиме Святу Месу з конкатедрального храму св. Олександра в Києві. Дякую! ПРОСИМО ЦЕ ПЕРЕДАТИ УСІМ ПАРАФІЯНАМ, ОСОБЛИВО ПЕНСІОНЕРАМ, КОТРІ НЕ МАЮТЬ ЗАСОБІВ ЕЛЕКТРОННОГО ЗВ’ЯЗКУ!

Пригадуємо всім парафіянам, що наш єпископ уділив звільнення для всіх вірних від обов’язкової участі в недільній та святковій Святій Месі, а це означає, що ті котрі не беруть участі у Месі в неділю не мають важкого гріха.

Старших осіб та дітей просимо залишатись вдома, духовно єднаючись у молитві.

Сердечно дякуємо всім добродіям нашої парафії та монастиря. Молимось та переживаємо цей час посту та карантину разом з вами. Нехай добрий Бог вам винагородить стократно та благословить.

Залишити відповідь